Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com
Tökéletesség a szenvedélyünk

Hírek, aktualitások: 2013. október

Tunézia: töretlen a lendület

| Sandlander Racing Adventure

Újabb hibátlan napot zárt Somfai Mátyás a tunéziai El Chott rallyn, ahol a motoros-quados kategória harmadikjaként, egyúttal leggyorsabb quadosként ért célba.
Somfai: kétszer ennyit is mentem volna!

Annyira megtetszett Somfai Mátyásnak a tunéziai El Chott rally harmadik napja, hogy elmondása szerint visszafelé is szívesen lejárta volna a pályát.
Somfai Mátyás ráérzett a versenyre

Tökéletesen elkapta a fonalat a Sandlander versenyzője a tunéziai El Chott rally második napján és ennek köszönhetően nem is akadt legyőzője a mezőnyben.
Tunézia: jól állta az első próbát Somfai Mátyás

Hosszú, de izgalmas – így jellemezte a Sandlander versenyzője a Rally El Chott első napját, ahol az abszolút értékelés harmadik helyén, a legjobb quadosként ért célba.
Vissza a sivatagba

Háromezer sivatagi kilométer – ez vár Somfai Mátyásra a következő másfél hét alatt a tunéziai Rally El Chotton, ami a dakaros felkészülésének következő állomása.
Sorsdöntő játék Erdélyben

Már lázasan folynak a novemberi erdélyi kalandrally előkészületei és bizton állítjuk: aki kimarad, lemarad.
OiLibya: ördög az Édenben

Somfai Mátyás délelőtt még a Nemzetközi Motorsport Szövetség (FIM) világbajnoki sorozatának éllovasait előzgette, délután fordult a kocka: nem a quad vitte őt, hanem ő a quadját, futva.
GYORSHÍR - Somfai Matyi versenyének vége

Ami előre látható volt, az sajnos bekövetkezett: a cseremotorként kapott túraquad hűtője a rázkódástól elrepedt.
OiLibya: a többismeretlenes egyenlet megoldva

Egy ezer kilométeres úttal egybekötött éjszakai motorcsere és élete eddigi leghosszabb szelektívje után Somfai Mátyás a második helyen ért célba az OiLibya Rally of Morocco első napján.
Somfai folytathatja

Kulcsszerepben az együttműködés: a Sandlander Somfai Mátyás motorjának gyártójával közösen megkísérli a lehetetlent, hogy a Dakarra készülő versenyző hétfő reggel egy cseremotorral rajthoz állhasson az OiLibya Rally Morocco-n.