Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com
Tökéletesség a szenvedélyünk

Hírek, aktualitások: 2013. június

Kétezer éves tereplabirintusban a Sandlander

| Sandlander Racing Adventure

Megnyílik a nevezetes selyemút északi része az idei Silk Way Rally versenyzői előtt, a gyári csapatok mellett a Sandlander is ott lesz Oroszország egyik legnagyobb sporteseményén.
Dupla győzelem Kecskeméten!

Mindkét futamot megnyerte Görbe Soma a kispályás és utánpótlás bajnokság kecskeméti versenyén; a „fejek csatájában” egy percig sem volt kétséges, ki lesz az első.
Soma Kecskeméten: a fogaskerekek a helyükön

Minden készen áll Görbe Soma hétvégi kecskeméti versenyére, a Sandlander pályamotorosa újra bizonyítási lázban ég.
Romanian Baja: ez kemény volt!

Felemás eredménnyel zárták a Sandlander egységei a Romanian Baját: míg Sebestyén Sándorék kategóriájukat nyerve abszolút ötödikek lettek, addig Somfai Mátyás technikai hiba miatt a quados a világkupa értékelésben nem szerzett helyezést, a magyar bajnokságban pedig az abszolút harmadik lett. Azt egyikük sem vitatja, hogy a nagybányai verseny keményre sikeredett.
Zord körülmények, méltó helytállás

Megküzdöttek az elemekkel a Sandlander versenyzői a Romanian Baján, a nagy kövek, sötétség és szűk szerpentinek azonban nem rossz emlékeket, hanem számos mesélnivalót szültek a szervizparkban.
Romanian Baja: barátkozás az elemekkel

Megvolt a rövid terepszemle a Romanian Baján: a prológ után a Sandlander mindkét egysége a megfontolt versenyzés mellett tette le a voksát.
Pontvadászat a Kárpátokban

Az arany- és ezüstbányáiról elnevezett Nagybányán folytatódik a tereprali világkupa pontvadászata, és bár a Sandlander versenyzői nem a győzelmi babérokra törnek, nyilvánvalóan nem utasítanának vissza egy arany- vagy ezüst kupát sem.
Lehúzta a dobogóról a technika Somát

Technikai hiba miatt nagyot esett Görbe Soma a dunaszerdahelyi futamon, így a Sandlander motorosa hiába volt végig a legjobbak között, nem tudta befejezni a versenyt.