Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com
Tökéletesség a szenvedélyünk

Hírek, aktualitások: 2013. augusztus

Baja Poland: tobzódnak a kihívások

| Sandlander Racing Adventure

Öröm és üröm vegyült a lengyel Baja szombati napján a Sandlandernél: Sebestyén Sándor a fogát szorítva dacolt betegségével, Somfai Mátyásnak pedig az eltörölt délutáni szelektív okozott némi bosszúságot. Ennek ellenére mindkét pilóta élvezi a hosszú, homokos terepet és az eredményekre sem panaszkodhatnak.
Erős kezdés a lengyel Baján

A lovak közé csaptak a Sandlander versenyzői a Baja Poland prológján, ahol a rövid bemelegítést Somfai Mátyás a quadosok között az élen zárta, Sebestyén Sándor és alkalmi navigátora, Csató Attila pedig a T2-es kategória második helyére iratkozott fel.
Színes Balkán

| Sandlander Expedition

Fedezze fel a Sandlander Expedition csapatával a Balkán legszebb tájait. Szeptember 7. és 13. között olyan országokat és helyeket keresünk fel, melyek hosszú évtizedekig ismeretlenek voltak az utazók előtt. A XX. század viharai után azonban már nyugodtan kalandozhatunk ezeken a csodálatos vidékeken és megismerhetjük a helyiek vendégszeretetét.
Nagyon Makó

Nagyon Makó

Szeptember 14-én ismét elrajtol az év legnagyobb amatőr rallyversenye a Budapest-Makó, ami a Budapest-Bamakó hivatalos előfutama és az UNIQA Kalandrally Bajnokság idei negyedik versenyhétvégéje.
Leszüretelt a Sandlander Pápán

Több kupával távozott a tizedik Hungarian Bajáról Somfai Mátyás, mint ahány keze van: a motoros világkupa mezőny negyedik helyével a második leggyorsabb quados lett, a hazai bajnoki értékelésben pedig az abszolút értékelésben és quadban is első. Sebestyén Sándorék átgondolt versenyzéssel, eredményüket folyamatosan javítva a mezőny első felében zártak.
HunGarian Baja: a porfüggöny a legnagyobb ellenfél

Korántsem ideális körülmények között álltak helyt a Sandlander versenyzői a HunGarian Baja szombati napján. Sebestyén Sándorék megfontolt taktikájukkal a mezőny közel felén átküzdötték magukat, Somfai Mátyás pedig egy leggyorsabb quados és egy peches kör után a motoros világkupa mezőny összetett ötödik helyéről várja a zárónapot.
HunGarian Baja: összeszedett kezdés

Minden összeállt a Sandlander versenyzőinek fejében a HunGarian Baja prológjára: Somfai Mátyás a quadot tökéletesen uralva hozta a legjobb magyar eredményt a motoros világkupa mezőnyben, Sebestyén Sándor pedig biztonsági autózásra ment és tervezi a támadást.
Optimizmus a négyzeten

A házigazda udvariassága nélkül várják a tizedik HunGarian Baját a Sandlander versenyzői, akiket doppingol, hogy itthon mérhetik össze tudásukat a nemzetközi tereprali mezőnnyel. A hétvégi futamra Sebestyén Sándor következetes versenyzést ígér, Somfai Mátyás pedig hiba nélkül szeretné
Görbe Soma szárnyalt a Pannónia-Ringen

Egy egyszerű és egy szemfüles győzelemmel Görbe Soma volt a legjobb motoros a gyorsasági kispályás és utánpótlás bajnokság ostffyasszonyfai futamán.
Soma: irány a Pannónia-Ring!

Új pályán, az ostffyasszonyfai Pannónia-Ringen áll rajthoz hétvégén Görbe Soma; a fiatal motorost ugyanakkor ez nem rémíti meg és egész héten kitartóan készült a futamra.