Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com

| Sandlander Expedition

Az igazi felfedezőúthoz nem más tájakra van szükség, hanem új szemre. Ezért megyünk vissza újra – immár ki tudja hányadjára – Erdélybe, ahol újfajta, intenzív off road élményekbe szeretnénk beavatni a kalandvágyókat.
Soma új magaslatokban

| Sandlander Racing Adventure

Egyéni csúcsokat halmozott Görbe Soma Kecskeméten! AZ UNIQA Sandlander Team pályamotorosa egy hihetetlen messzeségből elért negyedik hellyel és egy rajt-cél győzelemmel zárta az utánpótlás bajnokság idei utolsó futamát.
Szabad a vásár!

| SandTech

Mondtátok már autóra, hogy mit meg nem adnátok érte? Mi most tényleg kíváncsiak vagyunk rá, hogy mit! Egy HZJ76-os Land Cruisert ugyanis az október 15-ig beérkező legjobb ajánlatért fogunk odaadni!
Acélos darabok!

| SandTech

Az erő a nyerő – legalábbis a Dynamic acél keréktárcsáinál biztosan.
Nagykálló: utánunk a vízözön!

Új értelmet nyert a „ha jó a vége” mondás, merthogy a Nagykálló kupa végére tényleg elkelt volna egy hajó, akkora felhőszakadás volt.
Nagykálló kupa: eddig bevált!

Kifejezetten élvezik a Nagykálló kupát az UNIQA Sandlander Team versenyzői: a Sebestyén Sándor – Csató Attila kettős és a quados Heiszer Károly is gyorsan megkedvelte a nyírségi gyorsokat.
A világcsavargó

| SandTech

Föld körüli kalandhoz egy HZJ 76-os Toyota Land Cruisert ajánlunk, ami minden kényelmi és off road extrát megkapott, ráadásul vadi új, nullkilométeres.