Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com
Tökéletesség a szenvedélyünk

Hírek, aktualitások: 2015. május

Parádés futamok a Pannónia-Ringen

| Sandlander Racing Adventure

Kifogástalan. Többnyire ezzel a szóval jellemezték a motoros utánpótlás bajnokság második futamát a résztvevők, akiknek száma újabb rekordot döntött: 56-an versenyeztek az ostffyasszonyfai pályán.
Nyugati motoros portyára indulunk

Újra motoron az utánpótlás! Hétvégén az ostffyasszonyfai Pannónia-Ringen folytatódik a hajsza a bajnoki pontokért és küldetésünk a sportág népszerűsítéséért. Mindkét mutató optimizmusra ad okot: az előnevezettek ugyanis kétszer annyian vannak, mint a legutóbbi, kecskeméti futamon.
Irány az off road paradicsom!

| SandTech

Jön Európa legnagyobb off road találkozója, azaz mi megyünk! Még két hét és felbolydul a németországi Bad Kissingen, átadva a terepet a terepjárásnak.
Riverside Baja: győzelmek az ajándék-pályákon

Fülig ért a szája az UNIQA Sandlander Team versenyzőinek a Riverside Baja utolsó napján, ami nemcsak a kategória-győzelmeknek köszönhető, hanem annak is, hogy élvezték a ralis pályákat.
Riverside Baja: minden hibátlan!

Jók a pályák, jó a hangulat, jók a járgányok és hát a versenyzők is – dióhéjban így lehetne összefoglalni a Riverside Baja második napját, amit Somfai Mátyás az élen zárt, mögötte pedig Horváth Laller szerezte meg a második helyet.
Riverside Baja: ez rázós!

Felrázta az UNIQA Sandlander Team versenyzőit az első hazai Baja futam: Somfai Mátyás az első, míg Horváth Laller a harmadik helyen zárta az első napot a nemzetközi mezőnyben. A versenyzőknek reményeik szerint szerencsét hoz, hogy egy jókora adag trágyán is át kellett kelni.
Dakar 2016: nevezésre fel!

| Dakar

Pénteken kinyílik a 2016-os Dakar kapuja, azaz a regisztráció és be is lép rajta az UNIQA Sandlander Team!