Sandlander Hungary | 2376 Hernád, Köztársaság út 98. | +36 29 574 760 | info@sandlander.com | sandlander.com
Tökéletesség a szenvedélyünk

A Sandlander Management Kft. által kiadott nyomtatott és online magazin támogatásához keresünk új kollégát

HIRDETÉSSZERVEZŐ

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az újság és a weboldal hirdetési felületeinek értékesítése
  • Új partnerek akvirálása (hideghívások indítása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 év média értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Teljesítményorientált, kitartó, kreatív személyiség
  • Kimagasló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jutalék
  • Otthonról is elvégezhető feladatok
  • Rugalmas munkaidő

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest vagy home office

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a renata.balint@sandlander.com e-mail címre küldd meg nekünk 2017.04.30-ig.

visszahívást/kapcsolatfelvételt kérek